SHTIKERA DHE NDERPRESA

Shitet nga: valtrim zeqiri 16 Pri 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten nderpresat dhe shtikerat jane te pordort por bajne te gjithe jane 28 shtikera dhe 23 nderpresa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim