Shesim qeshme prej guri dhe funtana me kualitet ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 10 Shk 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Mir se vini ne faqen ton , shesim qeshme dhe funana te ndryshme , si dhe kryem keto pun prej gurit si:
kamina per mrena , mure te llojllojshem , grilla , dyer te oborrit ,furra buke etj .
per qdo rast kontakto pronar : Behar Bytyqi tel . 044 562 177
jemi nga kumuna e malisheves .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim