Skele et aluminit

Shitet nga: skele 13 Shk 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shesim skele te aluminit dhe te zinguara, prodhim Gjerman sidhe te sapo ardhura nga Gjermania.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim