Skele te modelit lahjer

Shitet nga: Skele 19 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shesim skele Llajer te aluminit dhe te zinguara, prodhim Gjerman sidhe te sapo ardhura nga Gjermania.
shes dhe gilindera per skele te 3 metrave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim