Xham dhe ram

Shitet nga: ferizajj 25 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes ramin e kompletuar per lokal
dimezioni 3metra lartsi gjersia 3, 45
alumin ngjyr kaffe
Me çmim te volitshëme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim