dyer te dhomav

Shitet nga: labinot bekteshi 16 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
shesim te gjitha dimenzjonet e dyerve dhe dritareve nga druri ju mirpresim 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim