dyer te oborrit

Shitet nga: zeki 13 Nën 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bejme te gjitha llojet e dyerve dhe gilinderav nga hekuri me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim