2 plluga dhe nje kerr I kalit

Shitet nga: Qlirim 31 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Antikë dhe Art
Shes dy plluga nga hekuri te vjetr dhe nje kerr kali po ashtu antikkk pres blers serioz mund te na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim