Dekor

Shitet nga: Rexhep Shabani 15 Maj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Antikë dhe Art
Dekor i ndertuar ne sipas menyres se vjeter nga druri, i bukur per t'u pare. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim