Shank druri

Shitet nga: Bedri 16 Pri 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Antikë dhe Art
Shes shankin e drurit me 3 karrika (shankerica) ne gjendje te mire, i bukur dhe antik. Çmimi 120 euro. Poashtu kam dhe nji mbajtse antike per rakia qe varet ne mure.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim