Xhama Levizës

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: mega plast 10 Tet 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Antikë dhe Art
Mbroni ballkonet dhe terrasat tuaja në 4 stinët e vitit ,mbyllja e ballkonave dhe të terasave tuaja në sistemin tuaj mbrenda 4 stinëve të vitit , gjithashtu sistemi i ketyre xhamave është i përshtëshum edhe për restaurante dhe ojekte afariste

Pa Kamat dhe shpenzime administrative , me Këste deri ne 18 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim