reklam per frizerka

Shitet nga: samir 21 Gsh 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Antikë dhe Art
reklam per frizerka bej ndrrim me ndonje gje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim