2 dyer druri te paperdorura

Shitet nga: Dyer Druri 01 Sht 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 2 dyer druri te paperdorura se bashku me 2 kornizat e tyre komplet. Te dyja kushtojne 120e.
Shkaku i shitjes : nuk kam se ku t'i vendos.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim