2 Dyer Druri

Shitet nga: Dyer druri 01 Sht 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 2 dyer druri me dimensione standarde si dhe me kornizat e gatshme.
Dyert jane te reja dhe te papërdorura. Çmimi shumë i volitshëm (120€ të dyja, komplet me korniza te gatshme)
Shkaku i shitjes: nuk kam ku t'i vendos.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim