3 dritare

Shitet nga: dritare 04 Tet 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten 3dritare te drurit 1cop 20ero
e plastikes vetum nja u 50ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim