Derë per shtepi

Shitet nga: samir 21 Gsh 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyr per shtepi komplet 4 cop bej ndrrim me ndonje gje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim