Derë

Shitet nga: Astrit 09 Mar 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes Derën Në Gjendje të mirë Hapet dhe mbyllet për Më shumë informata Kontaktoni Ne numrin e telefonit 044-607-970
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim