Der druri per hymje

Shitet nga: Izet Nuredini 14 Mar 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Der druri per humje e ruajtur dhe ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim