Der druri per hymje

Shitet nga: Izet Nuredini 14 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Është ne gjendje temir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim