Der druri per hymje

Shitet nga: Izeti 15 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Der e drurit ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim