Der e hyrjes dhe biciklet

Shitet nga: ... 14 Shk 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes nje der te hyrjes nga druri bungut me dimensione 140 me 210 ka edhe roleten nga plastika qmimi 110 euro
shes edhe ket biciklet shum e mir qmimi 110 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim