Dera Sllovene ,shumë e mirë Bardh dhe Zi

Shitet nga: Liridon 26 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   65 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dera eshte ne gjendje te mire edhe e ka ramin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim