Dera e hymjes esht ne rregull

Shitet nga: Njazi ahmeti 26 Sht 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dera e hymjes esht ne rregull vetem dua ta shes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim