Dera e hyrjes dhe dritare Slovene

Shitet nga: Ilazi 29 Nën 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shite dyer dhe dritare sllovene te drurit te perdorura po shum te ruajtura dimensionet jan keto dera e hyrjes 210x130 , 1 dritare 180x140 , plus 2 dritare ka 140x140 , dera e terases 210x80 plus dritaren 140x120 , plus 3 dritare te banjos 60x60 shiten me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim