Dera

Shitet nga: Emin 01 Nën 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera ne gjendje te rregullt e perdorur per ma shum na kontaktoni ne ket nr 044805438 pres bleres serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim