Dritare Qmimi i volitshem

Shitet nga: Labinot 31 Jan 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes Dritaren e Pllastikes prodhim gjerman Shum e rujtne ni meter e 160 qmimi i volitshem Viber +37744785812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim