Dritare dhe Derë

Shitet nga: armend 27 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dy dritare dhe nje dere te drurit ndesra dritaret jan nga alumini madhsia e dritares 1,17 gjersia 1,07 ghatsia ndersa dera gjersia 76cm dhe gjatsia 2 metra dritarer shiten nga 50 ero copa ndersa dera 100 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim