Dritare dhe dere

Shitet nga: armend 27 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dy dritare me madhsin 1,70-1,07 nga 50€ dritaren kurse deren 100€ me madhsi 2-0,80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim