Dritare e kulmit

Shitet nga: Faredin 02 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
She's dritaren e ardhur nga gjermania e pa
Perdorur hiq dritarja monotheism ne kulm
Dritare nga firma velux nga gjermania
Me dimensjone160//140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim