Dritare e plastikes germane

Shitet nga: Sadat 03 Dhj 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Ash 100%prodhim German, dimension 1.40naltsia,1.05cm xhersia dorzen eka jasht asht Cham normal Brenda pasqyr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim