Dritare me dimensione te ndyshme

Shitet nga: dritare 14 Gsh 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dritaret
4 dritare 125 X 125
1 dritare 240 X 140
3 dritare 1m. X 65
kemi edhe disa tjera ngjyr te kaft me roleta .

Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim