Dritare te llojit te ndryshem

Shitet nga: Avdi 11 Pri 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dritare te drurit ne gjendje te mire me qmime te ulta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim