Dritare te perdorura

Shitet nga: Isuf 08 Nën 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritare te perdorura nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim