Dritare te perdorura

Shitet nga: Bashkim 13 Dhj 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare e perdorur, e allominit.
Esht e rujshme.
Me qmim shume te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim