Dritare te plastikes 2 cop

Shitet nga: lendit 07 Shk 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dritatet jan ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim