Dritare

Shitet nga: ekrem 06 Sht 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare te dimenzionit (160 140) . (140 140). (130 140) .(130 140) .(120 140) .(120 140). (190 220) . (60 60) . Bëjm ndërrim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim