Dritare

Shitet nga: Dardan 18 Tet 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 3 dritare prej gjermanis te perdorura dhe Nje Der te aluminit para hymjee e ruajtur shumn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim