Dritare

Shitet nga: Avdi 14 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritare edrurit osht pak eperdort osht gjermane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim