Dritaret e Plastikes per komplet shpin+Dera hymjes

Shitet nga: jetmir 03 Nën 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
i shes me qmim shum tlir nkrahasim me firmat qe i shesin , dritaret nuk jan te demtuara hiq , qelen super mshelen super jan me 2 xhama ( njani xham ekologjik) gumicat nuk i kan te demtume aspak. : 1 der e hymjes e aluminit siq shihet me foto , 3 dritare jan dy kraheshe , 1dykrahshe sbashku me der terase , 1 esht nikrahshe dhe dera e hymjes esht e aluminit .me ket qmim hin edhe 1 dritare alomini 2 krahahe , 2 nikraheshe dhe nje dritare vogel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim