Dritre drunit

Shitet nga: ruzhdi 18 Tet 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dritre drunit per ni shpi koplet 2 katshe driteret jan slloven madhsia esht 80 me140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim