Dyer dhe Dritare

Shitet nga: Fatmir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
kam 3 dyer te dhomave dimenzionet 200 me 90 cm
kam 3 dritare me dimenzione 160 cm gjersia dhe 140 lartesia
qmimet jan te volitshme per me shum nr telefoni
QMIMI 50 EURO PER COP QMIMI ASHT FIKS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim