Dyer dhe Dritare

Shitet nga: Dukagjin 31 Gsh 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare te sapo larguara nga nga shtepia, ngase i kam vendos te plastikes.
Jane te llojeve te ndryshme
6 copa 80x140 cm
nje dere 80x200cm
5 copa 200x140cm etj......
Çmimet simbolike vetëm ti hjeki se po me pengojn e po me dhimsen me i prish....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim