Dyer dhe dritare sllovene

Shitet nga: trimi 10 Tet 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritaret 5 cop jan 1.40 me 1.60, nje dritare 80 me 1 40 me dere te tarrases 2 me 80 dera e hymjes 1 30 me 2 10 dhe dy dritare te banjes 60 60 komplet per nje shtepi cmimi sipas marrveshjes numri kontaktus 044 712 151
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim