Dyer per dhoma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dyer 07 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer per dhoma modele te ndryshme dhe dimenzione te ndryshme dhe me trashesi te murit sipas vendit GJENDEMI PERBALL SUPER VIVES TE RRETHI NE FERIZAJ PER KONTAKT 0037745607413 NE KETE NUMER MUNDENI EDHE NE VIBER ME KONTAKTU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim