Dyer per oborr

Shitet nga: Durimi 08 Sht 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dy dyer ngjyr hiri nuk jan shum te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim