Dyer te brendshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tali 1 18 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer te brendshme druri moderne dhe elegante. Paneli i deres 2x8mm mediapan
brendsija e mbushur (100%) dru .Folje e Plastifikuar
e cila e mbron lagshtin .Secili model i dyerve ka mundesi edhe per kornizen e hekurt e cila eshte ne dy pjes si ne foto .
Transporti GRATIS ne te gjith KOSOVEN. Per me shum info Kontaktoni ne numrin 044274398

QMIMI Sipas Marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim