Dyer te hymjes

Shitet nga: Abdyl 08 Pri 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyrt jan te rujtme shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim