Dyer te perdorura 100% nga druri

Shitet nga: Luli 24 Gsh 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dyert nga druri .. jan te perdorura por te mira nuk kan asnje defekt ..
Dyert jan te krahit te djathte .

Tel : 044429905
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim