Dyr te brendshem

Shitet nga: Dyre te brendshme 07 Jan 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyr te brendshme te llojit gjermante reja ne paketa kemi lloj lloj te dyrve me cili te mir dizajn zbukurues ju mir presim
049-874-878 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim