Dyr te brendshm

Shitet nga: Nntsh 21 Dhj 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesmi dyr te bredshme me dizajne te ndryshme te reja ju mir presim bejm ndrrime vetur
044-952-709 -49-874-878 nr komtaktit
Qmimet 100-120--130 euro ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim